REKRUTACJA
          2017/2018 
         DOŁĄCZ DO
        NAJLEPSZYCH!

europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT
32 24 18 15 21

Znajdź artykuł

Statystyki

liczba odsłon

jesteś dzisiaj

gościem na stronie

 

Kto jest online

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Program Stypendia Św. Mikołaja w ZSHE w Białymstoku

Program Stypendia św. Mikołaja (wcześniej program stypendialny Solidarni) stworzony został po to, by budować więź między uczniami, szkołami i absolwentami.

Celem jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Absolwenci i społeczność lokalna fundując stypendium w wybranej szkole, dają ich obecnym uczniom niezwykle ważną szansę na dalszą edukację i spełnienie marzeń.

Stypendia może ufundować każdy, kto chce pomóc młodym, zdolnym osobom, w trudnej sytuacji materialnej. Jednak pieniądze można wpłacać tylko na szkoły, które zgłosiły się do programu. Nasza szkoła już to zrobiła.

Każdy darczyńca, może przekazać środki bezpośrednio na subkonto naszej szkoły:

Fundacja Świętego Mikołaja, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno

Numer konta:

33 1090 0004 9149 0000 0000 0463

Tytułem:

Darowizna na stypendia w szkole Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych 15-370 Białystok, ul. gen. Józefa Bema 105

Za każde 500 zł zebrane przez aktywność szkoły i jej uczniów, Fundacja Św. Mikołaja przekaże na stypendia każdorazowo 250 zł.

Stypendia są przyznawane na podstawie Regulaminu przez komisje stypendialne, utworzone w szkołach. Tym samym daje się możliwość tym, którzy dobrze znają potrzeby uczniów oraz ich sytuację materialną tzn. nauczycielom i osobom z otoczenia młodzieży na bezpośrednią pomoc.

Kryteria przyznania stypendium to: dochód na osobę w rodzinie, średnia z ocen z roku poprzedzającego przyznanie stypendium, inne osiągnięcia oraz aktywność społeczno-kulturalna.

Pieniądze ofiarowane przez darczyńców są wypłacane w formie stypendiów bezpośrednio na konto bankowe ucznia/opiekuna prawnego, bez obciążania szkoły kosztami związanymi z obsługą bankową.

https://stypendia.mikolaj.org.pl

 
 

Facebook