europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT
32 5 25 23 19

Znajdź artykuł

Statystyki

liczba odsłon

jesteś dzisiaj

gościem na stronie

 

Kto jest online

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Program Stypendia Św. Mikołaja w ZSHE w Białymstoku

Program Stypendia św. Mikołaja (wcześniej program stypendialny Solidarni) stworzony został po to, by budować więź między uczniami, szkołami i absolwentami.

Celem jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Absolwenci i społeczność lokalna fundując stypendium w wybranej szkole, dają ich obecnym uczniom niezwykle ważną szansę na dalszą edukację i spełnienie marzeń.

Stypendia może ufundować każdy, kto chce pomóc młodym, zdolnym osobom, w trudnej sytuacji materialnej. Jednak pieniądze można wpłacać tylko na szkoły, które zgłosiły się do programu. Nasza szkoła już to zrobiła.

Każdy darczyńca, może przekazać środki bezpośrednio na subkonto naszej szkoły:

Fundacja Świętego Mikołaja, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno

Numer konta:

33 1090 0004 9149 0000 0000 0463

Tytułem:

Darowizna na stypendia w szkole Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych 15-370 Białystok, ul. gen. Józefa Bema 105

Za każde 500 zł zebrane przez aktywność szkoły i jej uczniów, Fundacja Św. Mikołaja przekaże na stypendia każdorazowo 250 zł.

Stypendia są przyznawane na podstawie Regulaminu przez komisje stypendialne, utworzone w szkołach. Tym samym daje się możliwość tym, którzy dobrze znają potrzeby uczniów oraz ich sytuację materialną tzn. nauczycielom i osobom z otoczenia młodzieży na bezpośrednią pomoc.

Kryteria przyznania stypendium to: dochód na osobę w rodzinie, średnia z ocen z roku poprzedzającego przyznanie stypendium, inne osiągnięcia oraz aktywność społeczno-kulturalna.

Pieniądze ofiarowane przez darczyńców są wypłacane w formie stypendiów bezpośrednio na konto bankowe ucznia/opiekuna prawnego, bez obciążania szkoły kosztami związanymi z obsługą bankową.

https://stypendia.mikolaj.org.pl

Facebook

 

 VII Konkurs Historyczny

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji