europejska
karta
mobilności

Menu Główne

WIELKI SUKCES SZKOŁY!

Już po raz ósmy Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. M. Kopernika w Białymstoku znalazł się w gronie najlepszych szkół przedsiębiorczości w Polsce osiągających sukcesy w zakresie kształtowania postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży! Tytuł Najlepszych Nauczycieli Przedsiębiorczości w województwie podlaskim przyznano Pani Grażynie Łapinie i Pani Jolancie Korolczuk. To pod ich skrzydłami nasi uczniowie brali udział w różnorodnych przedsięwzięciach z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości, zdobywając wiele cennych nagród i doświadczeń. Gratulujemy sukcesu! Cieszymy się, że Narodowy Bank Polski oraz Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości już po raz kolejny doceniły naszą szkołę i nauczycieli.
Tak prestiżowa nagroda, zdobywana rok po roku, świadczy o ugruntowanej i mocnej pozycji naszej szkoły wśród innych szkół zawodowych.