REKRUTACJA
          2017/2018 
         DOŁĄCZ DO
        NAJLEPSZYCH!

europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Pracownicy szkoły

Nauczyciele - przedmioty zawodowe

  • Andrejuk Aneta
  • Bajda-Gołębiewska Małgorzata
  • Drewnowska Ewa
  • Dżega Anna
  • Gołębiowska Ewa
  • Gołubowska Barbara
  • Kanclerz Małgorzata
  • Kolenda Magdalena
  • Korolczuk Jolanta
  • Kozłowska Marta
  • Kucharczyk Aneta
  • Lubas Renata
  • Łapina Grażyna
  • Moroz-Butkiewicz Izabela
  • Osiekowicz Katarzyna
  • Rojecka Lucyna
  • Roman Grażyna
  • Spisak Marta
  • Stankiewicz Mirosława
  • Strzelińska Urszula
  • Woźniewska Edyta

Doradca zawodowy

  • Łapina Grażyna

Nauczyciele - przedmioty ogólnokształcące

Biologia

  • Siemieniuk Krzysztof

Chemia

  • Kuptel Alina Grażyna- wicedyrektor

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Kobus Stanisława - wicedyrektor

Fizyka

  • Śliżewska Maria

Geografia

  • Rojecka Lucyna
  • Siemieniuk Krzysztof

Historia, wiedza o społeczeństwie

  • Filipowicz Wojciech
  • Nartowicz Aneta
  • Przeździecki Grzegorz

Informatyka

  • Przeździecki Grzegorz
  • Ostapczuk Tomasz

Język angielski

  • Borecka Violetta
  • Gałecka-Chomiczewska Barbara
  • Jerzewska-Palmer Teresa
  • Kordaszewska Katarzyna
  • Niczyporuk Małgorzata
  • Wolniakowska Marta
  • Przybyszewska-Pukszta Urszula
  • Zdrodowski Henryk

Język niemiecki

  • Dawidziuk Jolanta
  • Muszyńska Monika

Język polski

  • Gauk Andrzej
  • Mazur-Korniłowicz Marta
  • Piotrowska Anna

Język rosyjski

  • Chodakowska Halina
  • Mieleszko Jolanta

Matematyka

  • Kowejsza Katarzyna
  • Olszewska Ewa
  • Pańkowska Katarzyna

Prawo

  • Nartowicz Aneta

Religia

  • Bachurek-Zalewska Agnieszka
  • ks. dr Ciereszko Adam
  • ks. Micun Adam
  • ks. Misiejuk Andrzej

 

Wiedza o kulturze

  • Gorszewski Paweł

Wychowanie fizyczne

  • Bekier Łukasz
  • Danilczyk-Zabawska Krystyna
  • Dziedziul Marta
  • Gogol Marcin
  • Humeńczyk Krzysztof
  • Ostapczuk Tomasz
  • Zieliński Tomasz - Kierownik szkolenia praktycznego
  • Zienkiewicz Dariusz

Nauczyciele bibliotekarze

  • Bielawska Małgorzata
  • Wilczko Maria
  • Milewska Beata

Pedagog

  • Ćwikowski Robert
  • Szargiej Marta

Świetlica

  • Saniukowicz Iwona

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Pogorzelska Agnieszka

Wychowawcy w internacie

  • Błaszczyk Elżbieta
  • Górna Elwira
  • Grześ Tamara
  • Górska Ewa - Kierownik internatu
  • Jakowczuk Irena
  • Mazur-Korniłowicz Marta
  • Palczewska Alina
  • Sarosiek Bożena
  • Urzędowska Alina
  • Żebrowska Aneta