europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dyżury nauczycielskie dla rodziców

WYKAZ SPOTKAŃ NAUCZYCIELI Z RODZICAMI UCZNIÓW
Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika
w Białymstoku


 

 w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1.

Bachurek-Zalewska Agnieszka

poniedziałek

9,50 – 10,35

2.

Danilczyk-Zabawska Krystyna

poniedziałek

9,50 – 10,35

3.

Dawidziuk Jolanta

piątek (tyg. parzyste)

środa (tyg. nieparzyste)

8,oo – 8,45

9,45 – 10,35

4.

Drewnowska Ewa

wtorek

14,30 – 15,15

5.

Dżega Anna

poniedziałek

13,40 – 14,25

6.

Filipowicz Wojciech

czwartek

10,45 – 11,30

7.

Gałecka-Chomiczewska Barbara

wtorek

9,50 – 10,35

8.

Gauk Andrzej

środa

9,50 – 10,35

9.

Gogol Marcin

czwartek

8,55- 9,40

10.

Golińska Elżbieta

poniedziałek

10,45 – 11,20

11.

Gołębiowska Ewa

poniedziałek

11,40 – 12,25

12.

Gołubowska Barbara

wtorek

10,45 – 11,30

13.

Gorszewski Paweł

środa

10,30 – 11,15

14.

Humeńczyk Krzysztof

wtorek

13,40 – 14,25

15.

Jerzewska-Palmer Teresa

piątek

9,50 – 10,35

16.

Kanclerz Małgorzata

wtorek

10,45 – 11,30

17.

Koniuch Magda Patrycja

poniedziałek

10,45 – 11,30

18.

Korolczuk Jolanta

wtorek

12,45 – 13,30

19.

Kowejsza Katarzyna

poniedziałek

12,30 – 13,15

20.

Kucharczyk Aneta

piątek

9,50 – 10,35

21.

Lubas Renata

czwartek

12,45 – 13,30

22.

Łapina Grażyna

środa

9,50 – 10,35

23.

Mazur-Korniłowicz Marta

wtorek

9,50 – 10,35

24.

Mieleszko Jolanta

środa

10,45 – 11,30

25.

Misiejuk Andrzej

poniedziałek

9,50 – 10,35

26.

Muszyńska Monika

środa

11,40 - 12,25

27.

Nartowicz Aneta

środa

8,00 – 8,45

28.

Niczyporuk Małgorzata

poniedziałek

11,40 – 12,25

29.

Olszewska Ewa

poniedziałek

11,30 – 12,15

30.

Ostapczuk Tomasz

wtorek

13,55-14,40

31.

Piotrowska Anna

poniedziałek

12,30 – 13,15

32.

Przeździecki Mirosław Grzegorz

środa

9,50 – 10,35

33.

Rojecka Lucyna

czwartek

11,40 – 12,25

34.

Sakowicz Irena

poniedziałek

10,45 – 11,30

35.

Samborska Anna

czwartek

8,55 – 9,40

36.

Siemieniuk Krzysztof

piątek

10,45 – 11,30

37.

Spisak Marta

poniedziałek

8,55 – 9,40

38.

Stankiewicz Mirosława

piątek

12,30 – 13,15

14,30 – 15,15

39.

Śliżewska Maria

piątek

9,50 – 10,35

40.

Wieliczko Katarzyna

wtorek

8,00 – 8,45

41.

Wilda Wioletta

środa

11,40 – 12,25

42.

Wiśniewska-Lewoc Beata

poniedziałek

10,35 – 11,20

43.

Wolniakowska Marta

wtorek

12,45 – 13,30

44.

Woźniewska Edyta

poniedziałek

8,00 – 8,45

45.

Zdrodowski Henryk

czwartek

10,45 – 11,30

46.

Zienkiewicz Dariusz

poniedziałek

12,30 – 13,15

47.

Żebrowska Aneta

poniedziałek

14,30 – 15,15