europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Działalność Samorządu Uczniowskiego

Upominki dla Mikołaj(k)a i Śnieżynki

6 grudnia każdy Mikołaj(ek) i każda Śnieżynka, tj. każdy kto przebrał się za te postacie, otrzymał podarunek. Wśród upominków znalazły się: bilety do kina na wybrany film, kubki, słodycze.

Wszystkim Śnieżynkom i Mikołaj(k)om dziękujemy za udział w zabawie, „pokolorowanie” zimowego dnia.

Mikołaj(ek) i Śnieżynka w … kinie

… Ale najpierw mamy nadzieję na spotkanie z nimi 6 grudnia w szkole! Zapraszamy do zabawy – sprawcie, że ten dzień będzie kolorowy i wesoły - przebierzcie się za te postacie!

Główna nagroda – bilety do kina dla Śnieżynki i Mikołaj(k)a na wybrany film.

Otrzęsiny 2017

Uszy, wąsy, ogon – koty
Wiersz, piosenka, scena – psoty
Prezentacje – rewelacje
Otrzęsiny i atrakcje
Smaczny kisiel i cukierki
I na twarzach uśmiech wielki
Och, i w końcu GRATULACJE
Pierwsza A, Be, De, E, Ef, Gie – mleczko ptasie teraz je
Lecz najbardziej cieszą się piżamowcy z pierwszej Ce!

NOWY ROK SZKOLNY – NOWY ZARZĄD SU

25 września 2017 r. odbyło się pierwsze spotkanie nowej Rady Samorządów Klasowych. W tajnym głosowaniu Rada wybrała zarząd SU.

Przewodniczącą została Małgorzata Gieniusz kl. IId.

Wiceprzewodniczącym został Patryk Nysztal kl. IId.

Członkinie zarządu: Gabriela Glińska kl. Ic, Oksana Charkiewicz kl. IId, Daria Kundzicz kl. IIIg.

Kto przewodniczącą/przewodniczącym SU?

Wybieramy przewodniczącą/przewodniczącego SU!

Zgodnie z regulaminem zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko kandydata/kandydatów, klasę, podpisy członków Samorządu Klasowego lub wychowawcy klasy, podpis kandydującego wyrażającego zgodę na kandydowanie.

Spotkanie Rady Samorządów Klasowych 7.06.2017 (czytelnia), g. 11.30

Zgłoszenia kandydatów do 8.06.2017 r. (czytelnia).

Głosowanie 13.06.2017 r. (czytelnia).

Zbiórka książek

Zarząd SU wybrany!

 

19 września 2016 r., zgodnie
z regulaminem, Rada Samorządów Klasowych wybrała zarząd SU.

Do Konrada Jabłońskiego
(kl. IIIc), przewodniczącego SU, dołączyli: Daniel Wardecki
(kl. IIIc) jako wiceprzewodniczący
oraz
Alicja Pieńczykowska (kl. IIf), Natalia Sienkiewicz (kl. IIIc), Patryk Nysztal (kl. Id), Mateusz Kuczewski (kl. IVb).

Wyniki wyborów

W marcu, zgodnie z regulaminem Samorządu Uczniowskiego, wybraliśmy przewodniczącego i opiekunów SU.

Przewodniczącym na nowy rok szkolny został Konrad Jabłoński z kl. II c. Gratulujemy!

Opiekunami SU zostali Pani Małgorzata Bielawska i Pan Wojciech Filipowicz.

Szkolne wybory samorządowe

  • Wybieramy przewodniczącą/ przewodniczącego SU!

Zgodnie z regulaminem zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko kandydata/kandydatów, klasę, podpisy członków Samorządu Klasowego lub wychowawcy klasy, podpis kandydującego wyrażającego zgodę na kandydowanie.

Zgłoszenia kandydatów do 16.03.2016 r. (czytelnia).

  • Wybieramy opiekunów SU

Zgłoszenia kandydatów do 16.03.2016 r. (czytelnia).

  • Głosowanie 22.03.2016 r. (czytelnia).

XX Turniej Warcabowy o Puchar Dyrektora Szkoły

Weź udział w

XX TURNIEJU WARCABOWYM O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY.

Turniej przebiegać będzie w dwóch etapach:

etap 1 - czwartek 29.10.2015 r. – runda wstępna - grają pary wyłonione w drodze losowania, zwycięzca przechodzi do rundy zasadniczej;
etap 2 – piątek 30.10.2015 r. - runda zasadnicza – gra każdy z każdym, turniej zwycięża osoba, która uzyska największą liczbę punktów.
Zapisy do dnia 26.10.15 r. (czytelnia, s. 44).

Zapraszamy!

Zarząd SU

Przewodnicząca

Małgorzata Gieniusz kl. IId.

Wiceprzewodniczący

Patryk Nysztal kl. IId.

Członkinie zarządu

Gabriela Glińska kl. Ic

Oksana Charkiewicz kl. IId

Daria Kundzicz kl. IIIg