Rodzice
Rodzice
Świadomość wychowawcza białostockich rodzin
{edocs}dokumenty/akty-prawne/swiadomoscrodziny.pdf,800,1,link{/edocs}
{edocs}dokumenty/akty-prawne/swiadomoscrodziny.pdf,800,650,link{/edocs}
Warsztaty dla rodziców
Białostocka Akademia Rodziny (BAR) została utworzona 23 lutego 2013 r. w wyniku inicjatywy Prezydenta Białegostoku. Głównym zadaniem postawionym przed BAR jest szeroko rozumiana edukacja i promocja rodziny. Adresatami działań są wszystkie grupy społeczne: młodzież, małżonkowie, rodzice i dziadkowie.
KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ AKADEMII
Godziny dostępności nauczycieli
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku
w roku szkolnym 2023/2024
Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień |
Godzina |
1 |
2 |
3 |
4 |
1. |
Borys Paulina |
poniedziałek |
15:20 – 16:20 |
2. |
Górska Ewa |
|
|
3. |
Kobus Stanisława |
wtorek |
16:00 – 17:00 |
4. |
Ostapczuk Tomasz |
środa |
15:20 - 16:20 |
5. |
Bachurek-Zalewska Agnieszka Dorota |
piątek |
10:40 – 11:40 |
6. |
Bagniuk Agnieszka |
poniedziałek |
13:40 – 14:40 |
7. |
Bielawska Małgorzata |
wtorek |
18:00 – 19:00 |
8. |
Błaszczyk Elżbieta |
W 1 – piątek W 2 - wtorek |
8:00 – 9:00 8:00 – 9:00 |
9. |
Borawski Tomasz |
czwartek |
13:40 – 14:40 |
10. |
Buśko Aneta |
piątek |
12:25 – 13:25 |
11. |
Bykowska Marzena |
czwartek |
16:25 – 17:25 |
12. |
Chodakowska Halina |
poniedziałek |
11:40 – 12:40 |
13. |
Choińska Barbara Mariola |
W 1 – poniedziałek W 2 – niedziela |
15:00 – 16:00 14:00 – 15:00 |
14. |
Danilczuk Anna |
środa |
13:30 – 14:30 |
15. |
Danilczyk-Zabawska Krystyna |
środa |
12:25 – 13:30 |
16. |
Drewnowska Ewa |
czwartek |
15:25 – 16:25 |
17. |
Dudek Bartosz Dariusz |
poniedziałek |
10:35 – 11:35 |
18. |
Dziedziul Marta |
poniedziałek |
11:30 – 12:30 |
19. |
Dżega Anna |
środa |
11:30 – 12:30 |
20. |
Falgowska Monika |
środa |
9:40 – 10:40 |
21. |
Filipowicz Wojciech |
poniedziałek |
10:35 – 11:35 |
22. |
Gałecka-Chomiczewska Barbara |
wtorek |
10:35 – 11:35 |
23. |
Gauk Andrzej |
piątek |
15:25 – 16:25 |
24. |
Gołębiowska Ewa |
piątek |
11:30 – 12:30 |
25. |
Gołubowska Barbara |
poniedziałek |
12:30 – 13:30 |
26. |
Grochowska Izabela |
W 1 – piątek W 2 – czwartek |
17:00 – 18:00 15:00 – 16:00 |
27. |
Górska Agnieszka |
wtorek |
10:00 – 11:00 |
28. |
Humeńczyk Krzysztof |
środa |
12:30 – 13:30 |
29. |
Iwaniuk Krzysztof |
piątek |
12:25 – 13:25 |
30. |
Jabłoński Adam |
wtorek |
16:25 – 17:25 |
31. |
Jakuć Natalia |
wtorek |
11:30 – 12:30 |
32. |
Januszewska Emilia |
czwartek |
16:20 – 17:20 |
33. |
Jastrzębska Paulina |
środa |
12:25 – 13:25 |
34. |
Jaworowska Ewelina |
poniedziałek |
13:30 – 14:30 |
35. |
Jerzewska-Palmer Teresa |
piątek |
14:40 – 15:40 |
36. |
Kanclerz-Kępska Małgorzata Beata |
piątek |
12:45 – 13:45 |
37. |
Kirylenko Marta |
W 1 – środa W 2 - poniedziałek |
15:00 – 16:00 14:00 – 15:00 |
38. |
Klim Izabela |
środa |
12:30 – 13:30 |
39. |
Koch-Maciejczuk Agnieszka |
poniedziałek |
12:35 – 13:35 |
40. |
Kolenda Magdalena |
czwartek |
10:35 – 11:35 |
41. |
Kosińska Ewa Beata |
W 1 – wtorek W 2 - czwartek |
15:00 – 16:00 19:00 – 20:00 |
42. |
Kosińska Iwona |
poniedziałek |
12:30 – 13:30 |
43. |
Kowejsza Katarzyna |
poniedziałek |
7:55 – 8:55 |
44. |
Kozłowska Marta |
poniedziałek |
11:30 – 12:30 |
45. |
Krasińska Aneta |
W 1 – środa W 2 – czwartek |
14:00 – 15:00 14:00 – 15:00 |
46. |
Krawczyk-Janowik Mariola |
W 1 – środa W 2 - piątek |
15:00 – 16:00 13:00 – 14:00 |
47. |
Krupicka Justyna |
czwartek |
9:40-10.40 |
48. |
Kucharczyk Aneta |
wtorek |
11:30 – 12:30 |
49. |
Lubas Renata |
czwartek |
11:30 – 12:30 |
50. |
Łukaszuk Anna |
W 1 – wtorek W 2 - piątek |
12:30 – 13:30 14:00 – 15:00 |
51. |
Marcinkiewicz Katarzyna |
poniedziałek |
11:30 – 12:30 |
52. |
Mazur-Korniłowicz Marta |
piątek |
11:30 – 12:30 |
53. |
Mądra Joanna |
poniedziałek |
10:35 – 11:30 |
54. |
Mężyńska Agnieszka |
czwartek |
13:30 – 14:30 |
55. |
Mieleszko Jolanta |
poniedziałek |
10:35 – 11:35 |
56. |
Mielnicka Anna |
wtorek |
8:45 – 9:45 |
57. |
Milewska Beata |
czwartek |
18:00 – 19:00 |
58. |
Misiejuk Andrzej |
poniedziałek |
11:30 – 12:30 |
59. |
Mnich Tomasz |
poniedziałek |
13:30 – 14:30 |
60. |
Muszyńska Monika Maria |
środa |
15:25 – 16:25 |
61. |
Nartowicz Aneta |
wtorek |
13:30 – 14:30 |
62. |
Olszewska Ewa |
wtorek |
7:55 – 8:55 |
63. |
Osiekowicz Katarzyna |
środa |
13:30 – 14:30 |
64. |
Ostaszewski Jakub Piotr |
poniedziałek |
14:30 – 15:30 |
65. |
Ostrowska Daria |
środa |
7:50 – 8:50 |
66. |
Otapowicz Anna |
czwartek |
17:00 – 18:00 |
67. |
Palczewska Alina |
W 1 – wtorek W 2 - piątek |
7:00 – 8:00 13:00 – 14:00 |
68. |
Palenceusz Katarzyna |
poniedziałek |
13:30 – 14:30 |
69. |
Pańkowska Katarzyna |
czwartek |
12:25 – 13:25 |
70. |
Piotrowska Anna |
poniedziałek |
13:30 – 14:30 |
71. |
Piotrowska Barbara |
poniedziałek |
11:40 - 12:40 |
72. |
Pogorzelska Anna |
czwartek |
11:35 – 12:35 |
73. |
Przeździecki Mirosław Grzegorz |
poniedziałek |
14:30 – 15:30 |
74. |
Przybyszewska-Pukszta Urszula |
środa |
12:45 – 13:45 |
75. |
Rojecka Lucyna |
środa |
11:40 – 12:40 |
76. |
Sarosiek Bożena |
W 1 poniedziałek W 2 - poniedziałek |
14:00 – 15:00 18:00 – 19:00 |
77. |
Siemieniuk Krzysztof Tomasz |
środa |
10:30 – 11:30 |
78. |
Sosna Monika |
poniedziałek |
13:30 – 14:30 |
79. |
Stankiewicz Mirosława |
poniedziałek |
9:45 – 10:45 |
80. |
Szargiej Marta |
piątek |
11:30 – 12:30 |
81. |
Szast Bogusław |
poniedziałek |
15:25 – 16:25 |
82. |
Wajszczuk Robert Andrzej |
poniedziałek |
14:30 – 15:30 |
83. |
Wanilewska Joanna |
poniedziałek |
12:45 – 13:45 |
84. |
Węglicka Monika |
środa |
14:35 – 15:35 |
85. |
Wiktorowicz Agnieszka |
środa |
12:45 – 13:45 |
86. |
Wolniakowska Marta Alicja |
środa |
12:30 – 13:30 |
87. |
Zdrodowski Henryk |
czwartek |
12:30 -13:30 |
88. |
Zieliński Tomasz |
środa |
9:40 – 10:40 |
89. |
Zienkiewicz Dariusz |
poniedziałek |
12:45 – 13:45 |
90. |
Żebrowska Aneta |
W 1 – środa W 2 – niedziela |
15:00 – 16:00 19:00 – 20:00 |
91. |
Żebrowska-Suchodolska Dorota |
poniedziałek |
9:30 – 10:30 |
Poradnik Rodzica
Poradnik dla rodziców uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - płyta DVD dostępna w czytelni szkolnej. Materiały zawarte na płycie są również do pobrania na stronie www.ore.edu.pl
Placówki wspierające uczniów, rodziców i szkołę:
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2
15-301 Białystok, ul. Mazowiecka 35 tel. 85 742 34 34
STRONA WWW
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna
dla Dzieci i Młodzieży z Zaburzeniami Emocjonalnymi
15-213 Białystok, ul. Mickiewicza 31/1 tel. 85 73286 66
STRONA WWW
ETAP Ośrodek Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych
15-464 Białystok, ul. Włókiennicza 7, tel. 85 744 52 24
STRONA WWW
Młodzieżowy Ośrodek Konsultacji i Terapii (MOKiT)
15- 021 Białystok, ul. Orla 6 b, tel. 85 746 06 23
Ośrodek Interwencji Kryzysowej (OiK)
15-464 Białystok, ul. Włókiennicza 7, tel. 85 744 50 27 lub 28
STRONA WWW
Punkt Konsultacyjny Stowarzyszenia MONAR
Białystok, ul. Berlinga 8, tel. 85 651 65 64
STRONA WWW
Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży "Eureka"
15-307 Białystok, ul. Wesoła 17/1 tel. +48 85 74 22 788, kom. 533 544 633
STRONA WWW
Centrum Ochrony Dziecka i Rodziny
15-794 Białymstok, ul. Gajowa 79
tel. 85 652 54 94
STRONA WWW
Ośrodek Psychoterapii Medycznej
15-264 Białystok, K. Ciołkowskiego 49, tel/fax. 85 65 38 886
STRONA WWW
Ośrodek Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych ETAP
15-464 Białystok
Włókiennicza 7
tel. 744 52 24
Poradnia Profilaktyczno – Konsultacyjna Stowarzyszenia „MONAR”
15-001 Białystok
Generała Józefa Hallera 8
tel.: 651 65 64
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Dzieci I Młodzieży z Zaburzeniami Emocjonalnymi
15-531 Białystok
A. Mickiewicza 31/2
tel. 732 86 66
Młodzieżowy Ośrodek Konsultacji i Terapii
15-021 Białystok
Orla 6 b
tel. 746 06 23
Poradnia Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnienia
15-644 Białystok
Storczykowa 5tel. (85) 663 56 76
Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji „INTEGRA”
15-069 Białystok
Warszawska 34
tel. kom. 608 686 376
Ośrodek Interwencji Kryzysowej
15-464 Białystok
Włókiennicza 7
tel. 744 50 27
Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Dzieciom „Szansa”
15-001 Białystok
Magnoliowa 4
tel. 663 01 41
Ośrodek Leczenia Uzależnień „VIRTUS”
Antoniuk Fabryczny 10 lok. 1
tel. 661 53 33
tel. kom. 509 501 213
Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży „EUREKA”
15-306 Białystok
Wesoła 17/1
tel. kom. 533 544 633
Centrum Zdrowia Psychicznego
15-811 Białystok
Leszczynowa 40
tel. 688 30 20
Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenie KLANZA w Białymstoku
15-001 Białystok
Generała Franciszka Kleeberga 8
tel. (85) 65 25 494
tel. kom. 690 955 000
NZOZ Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji MEANDRA
Kujawska 53/1
tel.: 85 733 35 16
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
tel. 116 111
Dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka
tel. kom. 800 121 212
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna
tel. 22 425 98 48
Ogólnopolski Telefon Zaufania Narkotyki - Narkomania
tel. kom. 801 199 900
Pomarańczowa Linia – program informacyjno – konsultacyjny dla rodziców dzieci pijących alkohol
i zażywających narkotyki
tel. kom. 801 140 068
Antydepresyjny telefon zaufania „ITAKA”
tel. (22) 65 44 041
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska linia”
tel. kom. 801 120 002
Fundacja ,,ZOBACZ… JESTEM” (pomoc dzieciom i młodzieży z problemami emocjonalnymi)
tel.: 883 337 883
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon zaufania dla ofiar i świadków handlu ludźmi
tel. 22 628 99 99
Bezpłatny telefon wsparcia dla osób po stracie bliskich.
Działa w dni powszednie w godzinach od 14.00 do 20.00
tel. 800 108 108
Linia Wsparcia
tel. 800 70 22 22
Kryzysowy telefon zaufania
Czynny codziennie między godziną 14.00 a 22.00
tel.116 123
Ogólnopolski policyjny telefon zaufania czynny cała dobę
tel. 0800 120 226
Helpline - pomoc młodym Internautom w sytuacjach zagrożenia w Internecie
oraz podczas korzystania z telefonów komórkowych
tel. 800 100 100
Rada Rodziców
Skład Rady Rodziców
przewodnicząca - Edyta Kowalewska
zastępca przewodniczącego - Katarzyna Wolska
sekretarz - Stanisław Drobiński
Komisja Rewizyjna:
Artur Matejczyk
Gościk Marek
Corocznie rodzice naszych uczniów tworzą fundusz Rady Rodziców. Jesteśmy przekonani, że mimo trudności, wniosą Państwo swoją składkę (100 zł) – jednorazowo lub w ratach.
Rada Rodziców przeznacza te pieniądze na potrzeby klasy, ogółu uczniów, szkoły, na indywidualną pomoc. Opłacamy ochronę, większość zajęć pozalekcyjnych, nagrody uczniom, wspomagamy imprezy, uzupełniamy pomoce naukowe, remonty....
Wpłaty można dokonać bezpośrednio w szkole lub na konto
- nr 56 1500 1344 1213 4006 2597 0000
Przewodnicząca Rady Rodziców