europejska
karta
mobilności

Sukcesy

Sukcesy


Uczeń ZSHE laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.

Z wielką radością informuję, że Wojciech Giedrewicz - jedyny reprezentant województwa podlaskiego - osiągnął wielki sukces na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania! Zdobył tytuł LAUREATA OLIMPIADY!

W olimpiadzie wzięło udział 5000 uczniów z całej Polski (3 etapy).

Dziękujemy Wojtkowi za godne reprezentowanie naszego województwa i szkoły! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!

Koordynator olimpiady: Pani Grażyna Łapina

Uczeń Ekonomika Wicemistrzem Polski Muay Thai

W dniach 30.09- 02.10 w Świebodzicach odbyły się Mistrzostwa Polski Muay Thai* (tajskiej odmiany kick-boxingu) zorganizowane przez Polski Związek Kick-boxingu. W zawodach walczyło ponad 140 zawodników z ok. 30 klubów z całej Polski. Wziął w nich udział także uczeń naszej szkoły Michał Gil, który pomimo niedługiego stażu treningowego wywalczył srebrny medal w kat. 81kg.


W każdym pojedynku walczył jak lew dając z siebie wszystko, agresją rekompensował brak doświadczenia a w walce półfinałowej posłał przeciwnika na deski. Biorąc pod uwagę, że na co dzień ćwiczy inną formę  kick-boxingu (K1) jest to wielki sukces naszego ucznia.

Michał już rozpoczął przygotowania do kolejnych zawodów  jakimi będą Międzynarodowe Mistrzostwa Polski K1 w Gdańsku.

Trzymamy kciuki i Gratulujemy !!

* Muay Thai – tajska odmiana kick-boxingu. Różni się od  K1 możliwością walki w klinczu a także dozwolone są uderzenia łokciami.

Bowling

Drużyna naszej szkoły w składzie: Tomasz Jackowski, Mateusz Korsak, Łukasz Gierek, Krzysztof Prochacki, Łukasz Nieścier zajęła I miejsce w III Mistrzostwach Bowlingowych Kuriera Porannego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Redaktora Naczelnego.
Gratulujemy wygranej! Dziękujemy drużynie i profesorowi Dariuszowi Zienkiewiczowi.


Awans do III Ligi Futsalu województwa podlaskiego

Awans naszej reprezentacji do III ligi  futsalu województwa podlaskiego!!!

23 lutego 2011 r. odbył się ostatni turniej rozgrywany w ramach IV ponadgimnazjalnej ligi futsalu województwa podlaskiego. Drużyna Zespołu Szkół Handlowo Ekonomicznych im. M. Kopernika w Białymstoku ponownie udowodniła, że w tym roku szkolnym nie pozwoli nikomu odebrać sobie fotela lidera grupy. Pewny awans do III ligi został przypieczętowany zwycięstwem nad wiceliderem grupy – drużyną z Łomży. Dziękujemy zawodnikom za sukces i godne reprezentowanie szkoły
na arenach sportowych oraz życzymy im kolejnych sukcesów. Ze sportowym pozdrowieniemJ - opiekun zespołu Tomasz Zieliński.

Czytaj więcej: Awans do III Ligi Futsalu województwa podlaskiego

Licealiada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim

 

Licealiada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim

22 marca 2010 reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w zmaganiach łyżwiarzy szybkich szkół województwa podlaskiego. W roku  bieżącym nasze zawodniczki zajęły medalowe III miejsce, chłopcy natomiast miejsce VI. Nagrody wręczał Przewodniczący Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Sportowego w Białymstoku,  Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - Krzysztof Jurgiel. Zwycięskie trofea odbierał opiekun drużyny - Pan Dariusz Zienkiewicz. Gratulujemy!!!