EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Rusza XIV Maraton Pisania Listów Amnesty International w ZSHE

Już 11 grudnia /16.00-22.00/ wychowankowie i pracownicy internatu będą mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. W ZSHE piszemy 12 i 13 grudnia 2013r. do godz. 22.00. Uroczyste zapalenie świecy nastąpi ok.godz.15.00 w auli ZSHE. Wydarzenia towarzyszące to: koncerty młodych muzyków, grupy tanecznej, teatru, filmy np."5 rozbitych kamer"+ spotkanie z naocznym świadkiem wydarzeń w Palestynie,... .Każdy może przyjść i ręcznie napisać petycję, solidarnościową kartkę wsparcia, wysłać zdjęcie lub wiadomość na face booku.

Społeczność Romów rumuńskich z Wrocławia, ofiary tajnych więzień CIA w Polsce, trójka więźniów z Placu Błotnego z Rosji, Jabeur Mejri z Tunezji, który został skazany za komentarze na Facebooku oraz Miriam Lopez, która próbuje dochodzić sprawiedliwości w Meksyku, 9 uczestników pokojowego protestu na Majdaniew Kijowie, mieszkańcy wioski Nabi Saleh - Palestyńskie Terytoria Okupowane, dr Tun Aung z Birmy, Yorm Bopha z Kambodży, Hakan Yaman z Turcji, Społeczność Badia Eastz Nigerii i Ihar Cichaniuk z Białorusi - to ludzie, którym będzie można pomóc podczas XIV Maratonu Pisania Listów Amnesty International

Opisy historii naszych bohaterów dostępne po kliknięciu. Piszcie, piszcie radośnie :)

"Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu"

Dziesiątki godzin pracy członków 133 Szkolnej Grupy AI niech będą początkiem dobrych zmian u bohaterów tegorocznego Maratonu Pisania Listów.  

L. Rojecka /opiekun 133 SG AI/

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque