„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Nabór do udziału w płatnym stażu


Projekt nr WND.POKL.09.02.00-20-252/13 jest realizowany zgodnie z umową nr UDA-POKL.09.02.00-20-252/13-00 zawartą w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego  w dniu 26 listopada 2013 r.

Ogłaszamy nabór

uczniów klas II, III i IV

kształcących się w zawodzie Technik Hotelarstwa do udziału w płatnym stażu u pracodawców w ramach projektu „PEWNIE W PRZYSZŁOŚĆ – nowoczesna edukacja i kompetencje uczniów technikum hotelarstwa ZSHE” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,

Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Celem organizacji staży jest wzmocnienie praktycznego wymiaru kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa przez stałą współpracę z pracodawcami i instytucjami branżowymi oraz uczenie się poprzez działanie.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Uczniowie którzy zgłoszą chęć uczestnictwa i zostaną zakwalifikowani do projektu, będą uczestniczyć w stażach, które odbywać się będą w okresie od listopada 2014 r. do końca marca 2015 r.

Chętnych prosimy o pobranie formularza zgłoszeniowego, uzupełnienie go i przesłanie elektronicznie do kierownika staży pani Katarzyny Wieliczko na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazanie wydrukowanego i uzupełnionego formularza koordynatorowi projektu pani Barbarze Gołubowskiej do dnia 03 października 2014 r. do godziny 15.00.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY