europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

31 2 30 9 26

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Wizyta Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy – Metropolity Białostockiego

18 maja swoją obecnością zaszczycił nas Jego Ekscelencja Arcybiskup Tadeusz Wojda  - Metropolita Białostocki. Uroczyste spotkanie z dostojnym Gościem oraz towarzyszącymi mu duszpasterzami odbyło się w auli szkolnej w obecności  wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników administracji oraz internatu.

Pan Dyrektor Wojciech Janowicz wraz z przedstawicielami uczniów powitał gości, zaprezentował Ekonomik, przedstawił historię szkoły oraz osiągnięcia i sukcesy uczniów.

Arcybiskup Tadeusz Wojda skierował do społeczności szkoły słowa pozdrowienia i powitania.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazje poznać bliżej osobę Księdza Arcybiskupa, ponieważ zgodził się odpowiedzieć na kilka naszych pytań.  Dowiedzieliśmy się jak wygląda dzień powszedni Księdza Arcybiskupa, co szczególnie podoba mu się na Podlasiu, do jakiej szkoły uczęszczał i w jaki sposób spędza wolny czas.

Ponieważ data wizyty to również dzień urodzin Jana Pawła II wszyscy razem zaśpiewaliśmy „Barkę”.

Na zakończenie Arcybiskup Tadeusz Wojda udzielił wszystkim zebranym swego pasterskiego błogosławieństwa. Jesteśmy przekonani, że ta niezwykła wizyta zapisze się nie tylko na kartach naszej szkolnej kroniki i na wspólnej fotografii, ale również pozostanie w naszej pamięci. Zapewniamy Księdza Arcybiskupa o modlitwie w Jego intencjach.

Facebook