europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

31 2 30 9 26

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Studia - jedyna droga do sukcesu?

Tym pytaniem sprowokowaliśmy do dyskusji członków Klubu Debat w Białymstoku, którzy 16.05.2018 r. w auli naszej szkoły podjęli to niełatwe wyzwanie. „Strona rządu” próbowała obalić narrację mówiącą o studiach jako jedynej drodze do sukcesu, natomiast „strona opozycji” popierała tezę. „Spór” rozstrzygnęła publiczność, która po wysłuchaniu argumentów obu stron, większością głosów zadecydowała: studia stwarzają możliwości rozwoju, ale nie są konieczne do osiągnięcia sukcesu, szczęścia.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez uczniów naszej szkoły: Dorotę Biełagę i Łukasza Bełdowskiego w ramach projektu EDUreformowalni Stowarzyszenia Youth Human Impact.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, a szczególnie dyrekcji za pomoc i wsparcie.

Debata jest formą wyrażania własnego zdania, popartego merytorycznymi argumentami, a także nauką umiejętności patrzenia na sprawę z różnych stron.

 

Facebook