europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Rekrutacja do projektu - II etap

II etap rekrutacji

Hiszpania – Walencja

Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych

Lp.

Imię i nazwisko kandydata

Klasa

Termin rozmowy kwalifikacyjnej

10.06.2019. (poniedziałek)

1

Rozalia Anna Bagieńska

II a

godz. 15.30

2

Maciej Gąsowski

II a

godz. 15.40

3

Cezary Grzyb

II a

godz. 15.50

4

Klaudia Nikołajuk

II a

godz. 16.00

5

Natalia Łuksza

II a

godz. 16.10

6

Jakub Rutkowski

        II a

godz. 16.20

7

Laura Usovich

II a

godz. 16.30

8

Grażyna Gogiel

II b

godz. 16.40

9

Ignat Oriol

II b

godz. 16.50

10

Gabriela Glińska

II c

godz. 17.00

11

Andżelika Leończuk

II c

godz. 17.10

12

Natalia Choińska

II c

godz. 17.20

13

Maciej Frankowski

II c

godz. 17.30

14

Kacper Moczydłowski

II C

godz. 17.40

15

Bartłomiej Pochodowicz

II C

godz. 17.50

Lp.

Imię i nazwisko kandydata

Klasa

Termin rozmowy kwalifikacyjnej

11.06.2019. (wtorek)

1

Aleksandra Maria Szoka

II f

godz. 16.20

2

Anna Rogało

II f

godz. 16.30

3

Paweł Patryk Płoński

II f

godz. 16.40

4

Weronika Brzozowska

II e

godz. 16.50

5

Julia Chraboł

II e

godz. 17.00

6

Karolina Józefa Dubińska

        II e

godz. 17.10

7

Wiktoria Jaskółka

II e

godz. 17.20

8

Agnieszka Olszewska

II e

godz. 17.30

9

Martyna Pitraszewska

II e

godz. 17.40

10

Natalia Żebrowska

II e

godz. 17.50

11

Justyna Jankowska

II g

godz. 18.00

12

Urszula Kołos

II g

godz. 18.10

13

Emilia Maleszewska

II g

godz. 18.20

14

Paulina Laszewska

II g

godz. 18.30

15

Natalia Mioduszewska

II g

godz. 18.40

16

Magdalena Rogalska

II g

godz.18.50

17

Magdalena Szymoniak

II g

godz.19.00

Lp.

Imię i nazwisko kandydata

Klasa

Termin rozmowy kwalifikacyjnej

12.06.2019. (środa)

1

Maciej Borowski

II d

godz. 16.10

2

Jakub Dudziński

II d

godz. 16.20

3

Emilia Dzedzej

II d

godz. 16.30

4

Martyna Dziemiańczyk

II d

godz. 16.40

5

Izabela Gołaszewska

II d

godz. 16.50

6

Katarzyna Gosk

II d

godz. 17.00

7

Jakub Hewa

II d

godz. 17.10

8

Julia Kluczko

II d

godz. 17.20

9

Urszula Pietraszewska

II d

godz. 17.30

10

Gabriela Prus

II d

godz. 17.40

11

Kamila Rusiłowicz

II d

godz. 17.50

12

Maciej Wysocki

II d

godz. 18.00

13

Karolina Betto

II f

godz. 18.10

14

Magdalena Dębowska

II f

godz. 18.20

15

Weronika Kucharska

II f

godz. 18.30

 

Wszystkie rozmowy odbędą się w sali nr 37 .

„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk – staże zagraniczne uczniów ZSHE i job shadowing nauczycieli ”.
Projekt 2018-1-PL01-KA116-048639
Program Erasmus+.
 Sektor: Kształcenie i szkolenia zawodowe.
Akcja 1 Mobilność Edukacyjna. Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej.