EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kolejna wycieczka technika hotelarstwa - Księstwo Monako

"Podczas zwiedzania uroków Monako, moją największą uwagę przyciągnęło muzeum, posiadające kolekcję zabytkowych samochodów sprzed wielu lat. Mogłam obejrzeć przeróżne modele, których dotychczas nie miałam okazji zobaczyć na żywo. Myślę, że wszyscy pasjonaci samochodów byliby zachwyceni tym widokiem."

Maja Łukawska

"Monaco to bardzo małe, ale piękne państwo/miasto zbudowane w scenerii malowniczych gór. Bardzo ciekawą atrakcją było oceanarium oraz wystawa samochodów księcia Monaco. Kasyno Monte Carlo było pokazem przepychu i bogactwa. Byliśmy również mile zaskoczeni przewodnikiem po zamku w języku polskim." 

Norbert Nazaruk i Sebastian Przyborowski

"Miejscem, do którego na pewno w przyszłości wrócimy jest Monako. Te małe państwo urzekło nas swoim przepychem i niesamowitymi widokami. Najlepszą rzeczą w Monako jaką widziałyśmy jest część toru wyścigowego Grand Prix Formuły 1 oraz możliwość ujrzenia bolidów wyścigowych. Ciekawie jest się tutaj znaleźć i podpatrzeć życie miliarderów z całego świata."

Sylwia Buczyńska i Kinga Kosmaczewska

"Podczas wycieczki najbardziej podobał się nam Pałac rodu Grimaldi. Wnętrze Pałacu było bogato wystrojone i bardzo starannie wykonane. Wystawa bolidów Formuły-1 również bardzo nam przypadła do gustu." 

Bartek Krupowicz i Mateusz Kołodziej