„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Pocztówki z Walencji - podsumowaniem praktyk zagranicznych

To już ponad miesiąc jak nasza młodzież wróciła z Hiszpanii po odbyciu staży zawodowych w ramach projektu „Nauczycielem wszystkiego jest praktyk - staże zagraniczne uczniów ZSHE i job shadowing nauczycieli". Dopiero niedawno dotarły do nas pocztówki od uczniów, uczestników praktyk zagranicznych. Przeczytajmy co piszą, a zrozumiemy czy warto było skorzystać z szansy danej przez szkołę i program ERASMUS+.

Serdecznie pozdrawiamy z Walencji!                                                    

Podsumowując  nasze praktyki w firmie   Valencia Language Club  stwierdzamy, że zdobyliśmy cenne doświadczenie, które na pewno ułatwi  nam podjęcie satysfakcjonującej nas  pracy w przyszłości. Była to również  wspaniała przygoda, którą zapamiętamy na całe życie. Dzięki niej poznaliśmy  inny kraj, jego kulturę i obyczaje. Walencja to wspaniałe i piękne miasto w Hiszpanii, a  jej mieszkańcy to mili, sympatyczni i bardzo gościnni ludzie.

Dziękujemy! Ekonomiści, uczestnicy projektu: "Nauczycielem wszystkiego jest praktyk - staże zagraniczne uczniów ZSHE i job shadowing nauczycieli"                                     

 

Pozdrowienia z praktyk w Walencji!

My uczestnicy projektu: "Nauczycielem wszystkiego jest praktyk - staże zagraniczne uczniów ZSHE i job shadowing nauczycieli"    zdobyliśmy duże doświadczenie i umiejętność komunikowania się w języku obcym. Praca w wielokulturowym zespole pomogła nam poznać różne obyczaje, nawyki  i formy pracy             w hiszpańskich hotelach.

Mamy poczucie, że wykorzystaliśmy dany nam czas najlepiej jak mogliśmy. Zdjęcia, które zrobiliśmy będą nam przypominać o wspaniałych widokach i przeżyciach związanych z tym wyjazdem.                   

Wdzięczna grupa Hotelarzy                                

                                                                   

Gorące pozdrowienia z super praktyk w cudownej Walencji!!!

            Staże zagraniczne w Walencji oceniamy pozytywnie. Nauczyliśmy się wielu przydatnych rzeczy,  a przede wszystkim przełamaliśmy barierę językową i poprawiliśmy swoje umiejętności komunikacyjne. Dobra organizacja pracy i czasu wolnego pozwoliły nam poznać kulturę i spróbować smaków Hiszpanii. Walencja to przepiękne miasto z mnóstwem atrakcji – polecamy!              

Cenne doświadczenie zawodowe  dzięki projektowi: „Nauczycielem wszystkiego jest praktyk - staże zagraniczne uczniów ZSHE i job shadowing nauczycieli" zaowocuje na pewno w naszej przyszłości.

 Jeszcze raz pozdrawiamy i dziękujemy! Grupa Handlowców.