EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Okręgowy etap XLVI Olimpiady Geograficznej w ZSHE

W dniach 8-9 lutego br. odbył się w naszej szkole okręgowy etap XLVI Olimpiady Geograficznej. Do części pisemnej przystąpiło 38 najlepszych geografów z województwa podlaskiego. Następnie 11 uczniów zaprezentowało się komisji w części ustnej zawodów. Jury, któremu przewodniczył nauczyciel ZSH-E – Jakub Ostaszewski, dokonało oceny wypowiedzi i wytypowało laureatów. Będą oni reprezentowali nasze województwo w zawodach ogólnopolskich w Gdyni. Być może są wśród nich także uczniowie, którzy w sierpniu będą reprezentować Polskę na zawodach w Stambule…

Licząc na to, że w tej geograficznej elicie znajdą się w niedalekiej przyszłości uczniowie naszej szkoły, Pan Jakub Ostaszewski zaprasza już dziś do udziału w konkursach geograficznych (więcej szczegółów - sala nr 53).

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości

szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 VII Konkurs Historyczny

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji