EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

„Geograficzny Konkurs Drzwiowy” podsumowanie konkursu

Po 8 tygodniach zmagań z zagadkami geograficznymi, zakończyliśmy tegoroczną edycję Geograficznego Konkursu Drzwiowego. Konkurs nietypowy, bo z przyczyn epidemicznych, niestety w większości musiał być przeprowadzony internetowo. W konkursie wzięło łącznie udział 23 uczniów naszej szkoły. Część z nich brało udział okazjonalnie, inni przesyłali na konkursowego e-maila regularne cotygodniowe odpowiedzi. Brawa należą się wszystkim. Tym bardziej, że wiele zagadek konkursowych było naprawdę trudnych. Poniżej przedstawiam konkursowe podium, czyli osoby, które zdecydowanie wygrały rywalizację. Wielkie brawa należą się:

1. Gabriela Szajewska kl. IIa (89/90 pkt.)
2. Paulina Malinowska kl. IIIb (85/90 pkt.)
3. Kamil Narbutt kl. IVc (83/90 pkt.)

Na odbiór głównej nagrody rzeczowej niestety musimy zaczekać do czasu powrotu do murów szkolnych. Miejmy nadzieję, że nastąpi to już niebawem. Nagrody ocenowe z przedmiotu geografia należą się osobom najbardziej zaangażowanym w konkurs i już wkrótce pojawią się w Librusie.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach
Jakub Ostaszewski