EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD



                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Uwaga rodzice i uczniowie

Zapraszamy rodziców i uczniów do korzystania z konsultacji z nauczycielami poprzez:

- MS Teams (za pośrednictwem konta uczniowskiego),

- dziennika elektronicznego Librus Synergia (system wiadomości),

- telefonicznie.

WYKAZ SPOTKAŃ NAUCZYCIELI Z RODZICAMI:

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1.       

Gałecka-Chomiczewska Barbara

wtorek

10,45 – 11,30

2.       

Kobus Stanisława

poniedziałek

8,55 – 9,40

3.       

Ostapczuk Tomasz

wtorek

10,45 – 11,30

4.       

Bachurek-Zalewska Agnieszka

czwartek

11,40 – 12,25

5.       

Bacia Hanna

środa

10,45 – 11,30

6.       

Bierć Katarzyna

piątek

15,35 – 16,20

7.       

Borecka Violetta

piątek

11,45 – 12,30

8.       

Borys Paulina

czwartek

15,35 – 16,20

9.       

Buśko Aneta

czwartek

14,40 – 15,20

10.   

Chodakowska Halina

piątek

11,40 – 12,25

11.   

Czuba Monika

środa

16,30 – 17,15

12.   

Danilczyk-Zabawska Krystyna

wtorek

9,50 – 10,35

13.   

Drewnowska Ewa

czwartek

10,45 – 11,30

14.   

Dziedziul Marta

środa

11,40 – 12,25

15.   

Dzitkowska Paulina

wtorek

12,45 – 13,30

16.   

Filipowicz Wojciech

wtorek

11,00 – 11,45

17.

Gauk Andrzej

wtorek

11,40 - 12,25

18.   

Gołębiowska Ewa

piątek

9,50 – 10,35

19.   

Gołubowska Barbara

wtorek

13,45 – 14,30

20.   

Górska Agnieszka

czwartek

14,40 – 15,25

21.   

Humeńczyk Krzysztof

piątek

9,50 – 10,35

22.   

Jerzewska-Palmer Teresa

czwartek

10,45 – 11,30

23.   

Kanclerz-Kępska Małgorzata Beata

poniedziałek

13,34 – 14,30

24.   

Klim Izabela

poniedziałek

10,45 – 11,30

25.   

Kolenda Magdalena

wtorek

13,45 – 14,30

26.   

Kosińska Iwona

poniedziałek

11,40 – 12,25

27.   

Kowejsza Katarzyna

wtorek

8,oo – 8,45

28.   

Kozłowska Marta

wtorek

11,40 – 12,25

29.   

Kraszewska Milena

czwartek

15,30 - 16,30

30.   

Krzemień-Pryszczepko Barbara

poniedziałek

12,45 – 13,30

31.   

Kucharczyk Aneta

poniedziałek

10,45 – 11,20

32.   

Laskowska Beata

środa

13,45 – 14,30

33.   

Lubas Renata

środa

9,50 – 10,35

34.   

Marcinkiewicz Katarzyna

poniedziałek

11,40 – 12,25

35.   

Mazur-Korniłowicz Marta

poniedziałek

11,40 – 12,25

36.   

Mężyńska Agnieszka

poniedziałek

16,00 – 16,45

37.   

Mieleszko Jolanta

piątek

10,45 – 11,30

38.   

Misiejuk Andrzej

czwartek

12,45 – 13,30

39.   

Muszyńska Monika

piątek

10,45 – 11,30

40.   

Nartowicz Aneta

wtorek

12,45 – 13,30

41.   

Nizińska Joanna

piątek

11.40 - 12.25

42.   

Olszewska Ewa

czwartek

9,50 – 10,35

43.   

Osiekowicz Katarzyna

środa

12,45 – 13,30

44.   

Ostaszewski Jakub

piątek

13,45 – 14,30

45.   

Palenceusz Katarzyna

wtorek

11,40 – 12,25

46.   

Pańkowska Katarzyna

czwartek

8,oo – 8,45

47.   

Piotrowska Barbara

środa

13,45 – 14,30

48.   

Płońska Anna

poniedziałek

14,40 – 15,25

49.   

Pogorzelska Anna

czwartek

16,30 – 17,15

50.   

Przeździecki Mirosław

czwartek

10,45 – 11,30

51.   

Przybyszewska-Pukszta Urszula

poniedziałek

12,40 – 12,25

52.   

Repsz-Korotkich Ewa

poniedziałek

13,40 – 14,25

53.   

Rojecka Lucyna

piątek

9,50 – 10,35

54.   

Siemieniuk Krzysztof

środa

12,45 – 13,30

55.   

Siłkowska Mirosława

poniedziałek

13,45 – 14,30

56.   

Stankiewicz Mirosława

piątek

10,35 – 11,30

57.   

Suchowolec Grażyna

czwartek

13,35 – 14,30

58.   

Sulima Piotr

piątek

15,35 – 16,20

59.   

Szargiej Elżbieta

wtorek

16,45 – 17,30

60.   

Sztrom Marcin

środa

12,45 – 13,30

61.   

Wajszczuk Robert

środa

11,40 – 12,25

62.   

Węglicka Monika

poniedziałek

10,45 – 11,30

63.   

Wiktorzak Daria

środa

13,45 – 14,30

64.   

Wolniakowska Marta

środa

11,40 – 12,25

65.   

Zdancewicz Anetta

wtorek

13,45 – 14,30

66.   

Zdrodowski Henryk

środa

9,50 – 10,35

67.   

Zieliński Tomasz

środa

10,45 – 11,30

68.   

Zienkiewicz Dariusz

czwartek

14,40 – 15,25

69.   

Żebrowska-Suchodolska Dorota

czwartek

13,45 – 14,30