EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT
13 9 10 23 35

Logowanie

Umowa o współpracy z Wydziałem Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku

Miło nam poinformować, że 1 grudnia 2021 roku nasza szkoła podpisała umowę o współpracy z Wydziałem Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku. W ramach porozumienia uczniowie będą mogli mi.in. uczestniczyć w wykładach otwartych, w wydarzeniach popularnonaukowych i kulturalnych Wydziału Ekonomii,  w przedsięwzięciach realizowanych przez koła naukowe oraz uzyskają wsparcie w przygotowaniach do olimpiad/konkursów i realizacji projektów z zakresu ekonomii i finansów.

Z ramienia uczelni umowę podpisała dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku. prof. dr hab. Marzanna Poniatowicz, a  naszą szkołę reprezentował dyrektor Wojciech Janowicz.

Następnie odbył się wykład Pani dr Edyty Sidorczuk – Pietraszko, absolwentki naszej szkoły, na temat „Czy ekotorba jest naprawdę ekologiczna?”

Więcej na stronach:

www.eif.uwb.edu.pl/nowosci/aktualnosci/ekonomisci-z-uwb-beda-wspierac-uczniow-z-zespolu-szkol-handlowo-ekonomicznych-w-bialymstoku/03d1cec6

https://www.bialystokonline.pl/ekonomisci-z-uniwersytetu-beda-wspierac-i-uczyc-mlodszych-kolegow-z-zshe,artykul,127431,6,1.html

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/207588

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.