EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wyniki uzyskane przez uczestników stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Białystok, 20.02.2022 r.

Wyniki uzyskane przez uczestników stopnia rejonowego

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

Lp.

Dane ucznia

Liczba uzyskanych punktów

Imię/imiona

Nazwisko

Klasa

Nazwa szkoły

1.

Birkos

Zuzanna

VIII

Szkoła Podstawowa nr 50
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku

29

2.

Bruszewski

Aleksander

VIII

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Sokołach

29

3.

Budyta

Jan

VIII

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Białymstoku

26

4.

Budyta

Paweł

VIII

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Białymstoku

21

5.

Chomczyk

Anna

VIII

Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego  
w Supraślu

22

6.

Chwaszczewski

Jan

VIII

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej
w Białymstoku

32

7.

Ciborowska

Zuzanna

VII

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament
w Białymstoku

31

8.

Czarniewska

Aleksandra Wiktoria

VII

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Filipowie

25

9.

Dawidziuk

Jakub

VIII

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II
w Siemiatyczach

40

10.

Dąbrowski

Karol

VIII

Szkoła Podstawowa
im. Św. Franciszka
w Trzciannem

30

11.

Dobreńko

Dominika

VIII

Szkoła Podstawowa nr 50
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku

25

12.

Dołżyk

Julia

VIII

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Tadeusza Kościuszki
w Białymstoku

23

13.

Domoradzka

Katarzyna

VII

Szkoła Podstawowa
im. Marii Konopnickiej
w Suwałkach

29

14.

Gniedziejko

Szymon

VII

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Dąbrowie Białostockiej

38

15.

Godun

Nikola

VIII

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Juliusza Słowackiego
w Białymstoku

16

16.

Goroszewski

Maciej

VIII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

30

17.

Jakubowicz

Patryk

VIII

Szkoła Podstawowa
im. Adama Chętnika
w Zespole Szkół Samorządkowych
w Nowogrodzie

23

18.

Januszewski

Miłosz

VIII

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

36

19.

Januszkiewicz

Miłosz

VIII

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Tadeusza Kościuszki
w Białymstoku

32

20.

Januszkiewicz

Antoni

VII

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament
w Białymstoku

27

21.

Januszkiewicz

Kacper

VIII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

18

22.

Jóźwiak

Michał

VIII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

25

23.

Jurczuk

Anna Maria

VII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

39

24.

Kalinowska

Emilia

VIII

Szkoła Podstawowa w Sidrze

28

25.

Kalinowski

Rafał

VIII

Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II
w Łapach

22

26.

Karpiuk

Patryk

VIII

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Jana Pawła II
w Czarnej Białostockiej

22

27.

Kavetski

Jarosław

VIII

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

37

28.

Kieda

Maksymilian

VIII

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Białymstoku

21

29.

Kirejczyk

Jakub

VII

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Dąbrowie Białostockiej

35

30.

Kiszkiel

Fabian

VIII

Szkoła Podstawowa w Kuźnicy

25

31.

Kochanowicz

Oskar

VIII

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

19

32.

Kondzior

Michał

VIII

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Niewodnicy Kościelnej

15

33.

Kowalewski

Mateusz

VIII

Szkoła Podstawowa
im. Adama Chętnika
w Zespole Szkół Samorządkowych
w Nowogrodzie

27

34.

Kusek

Mateusz Piotr

VIII

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Olimpijczyków Polskich
w Suwałkach

36

35.

Mieszkowski

Antoni

VIII

Szkoła Podstawowa nr 12
im. Zygmunta Glogera
w Białymstoku

12

36.

Okuniewski

Filip

VIII

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Ks. K. A. Hamerszmita
w Suwałkach

26

37.

Olczyk

Maria

VII

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament
w Białymstoku

24

38.

Olędzki

Szymon

VIII

Szkoła Podstawowa
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Szepietowie

23

39.

Orłowski

Jakub

VIII

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
św. św. Cyryla i Metodego
w Białymstoku

24

40.

Panas

Mikołaj

VIII

Szkoła Podstawowa nr 12
im. Zygmunta Glogera
w Białymstoku

28

41.

Pietruczuk

Mateusz

VII

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

29

42.

Piszka

Olaf Franciszek

VIII

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Olimpijczyków Polskich
w Suwałkach

37

43.

Pogorzelski

Tomasz

VII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

36

44.

Pul

Justyna

VII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

36

45.

Radaszkiewicz

Maja Marta

VII

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament
w Białymstoku

32

46.

Rolak

Bartłomiej

VIII

Szkoła Podstawowa nr 12
im. Zygmunta Glogera
w Białymstoku

29

47.

Roszkowski

Sebastian

VIII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

36

48.

Sakowski

Kacper

VII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

36

49.

Sawicki

Michał

VIII

Szkoła Podstawowa w Sidrze

30

50.

Sidun

Jakub

VIII

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Adama Mickiewicza
w Białymstoku

26

51.

Smiszczułka

Julian

VIII

Szkoła Podstawowa nr 12
im. Zygmunta Glogera
w Białymstoku

20

52.

Stepaniuk

Amelia

VIII

Szkoła Podstawowa nr 12
im. Zygmunta Glogera
w Białymstoku

33

53.

Stępkowska

Izabela

VIII

Szkoła Podstawowa
w Czartajewie

31

54.

Stocki

Karol

VIII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

39

55.

Suchocki

Kamil

VII

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament
w Białymstoku

25

56.

Sulewska

Natalia

VIII

Szkoła Podstawowa
im. Pułku 3-go Strzelców Konnych
w Śniadowie

18

57.

Szabłowska

Karolina

VIII

Szkoła Podstawowa
im. Pułku 3-go Strzelców Konnych
w Śniadowie

17

58.

Szymborski

Oliwier

VII

Szkoła Podstawowa
im. Henryka Sienkiewicza
w Choroszczy

34

59.

Śniecińska

Emilia

VIII

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Alfreda
Wierusz-Kowalskiego
w Suwałkach

21

60.

Walicki

Maksymilian

VII

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament
w Białymstoku

33

61.

Węgrzynowska

Gabriela

VIII

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

32

62.

Zakrzewski

Paweł

VIII

Szkoła Podstawowa
im. Adama Chętnika
w Zespole Szkół Samorządkowych
w Nowogrodzie

20

Lista uczestników, którzy zostali zakwalifikowani do następnego stopnia (uzyskali tytuł laureata/finalisty),
będzie opublikowana na stronie internetowej wskazanej w regulaminie konkursu.

 

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 VII Konkurs Historyczny

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.