EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

23 14 30 17 26

Logowanie

Biznes za milion i indeks na Politechnikę Białostocką

W dniu 9 grudnia 2022 roku na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbył się finał konkursu Biznes za milion. Do finału zakwalifikowało się dziewięć zespołów, w tym  pięć z naszej szkoły - jeden połączony z uczennicą z IV LO. Część uczniów przygotowała pomysły na biznes indywidualnie, część współpracowała w zespołach dwuosobowych. W projekcie uczniowie musieli opisać profil działalności, dokonać analizy rynku, przedstawić szanse i zagrożenia przyszłego biznesu, sporządzić kalkulację kosztów, przychodów, wykazać, że biznes będzie przynosił zyski. Kluczowym etapem konkursu była jednak prezentacja i obrona projektów, która była ograniczona limitem czasowym 10 minutowym.  Spośród dziewięciu finalistów kapituła nagrodziła 4 zespoły z naszej szkoły. Indeksy na Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej otrzymali:

  1. Przemysław Perkowski 4j
  2. Weronika Kondraciuk kl. 3b
  3. Bartosz Hołubowicz kl. 4e
  4. Piotr Korneluk kl. 4e
  5. Amelia Jankowska kl. 3a

Przemysław Perkowski autor innowacyjnego projektu obejmującego produkcję zindywidualizowanych plakietek zajął pierwsze miejsce i oprócz indeksu otrzymał również nagrodę rzeczową.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.