EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Źródła informacji i metody komunikacji

19 listopada 2010r. w auli szkolnej odbył się pokaz filmów przygotowanych przez uczniów klas drugich naszej szkoły. Prezentacja zamykała Tydzień Przedsiębiorczości 2010 w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku i stanowiła uwieńczenie interdyscyplinarnego projektu z technologii informacyjnej. Wszystkie klasy miały za zadanie zrealizowanie wideoclipu według własnego scenariusza dotyczącego zastosowania źródeł informacji i metod komunikacji w biznesie.

Cele projektu:

  • zdobycie praktycznej umiejętności posługiwania się narzędziami technologii informacyjnej (kamery, oprogramowanie do montażu filmów, obróbki dźwięku),
  • zdobycie umiejętności planowania własnej pracy i tworzenia scenariusza,
  • zdobycie umiejętności autoprezentacji,
  • kształtowanie kreatywności i sprawdzenie własnych pomysłów w praktyce,
  • kształtowanie umiejętności pracy w zespole.

W czasie prezentacji jury, w skład którego weszli nauczyciele i reprezentanci młodzieży, wybrało najlepszy film. Poziom prac i zaangażowanie uczniów były bardzo wysokie. W konkursie zwyciężyła klasa II E z teledyskiem "Wake me up". Gratulacje i wysokie noty należą się wszystkim uczestnikom projektu, którzy pokazali wysoką klasę, przy okazji świetnie się bawiąc. Cele projektu nie tylko zostały w pełni osiągnięte ale potwierdziły, że każdy uczeń naszej szkoły, odpowiednio zmotywowany, potrafi pracować twórczo i zaangażować się w realizację zaplanowanych działań.

organizator projektu - Beata Wiśniewska-Lewoc

Facebook