EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

 6 14 5 11 26

 

 

Logowanie

system rekrutacyjny

 

 

system rekrutacyjny

Forum Szkół W Czarnej Białostockiej

5 kwietnia 2023 roku uczennice naszej szkoły Weronika i Oliwia wraz z nauczycielami reprezentowali naszą szkołę na Forum Szkół  w Czarnej Białostockiej. Udzielali szczegółowych informacji na temat oferty szkoły uczniom, którzy odwiedzali nasze stoisko. Przekazywali informacje o specyfice zawodu technika ekonomisty, handlowca oraz hotelarstwa.

Stoisko jak zwykle cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.