EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2025
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

WYCHOWANKOWIE INTERNATU BIORĄ UDZIAŁ W NOCY BIBLIOTEK



17 października 2024r. uczestniczyliśmy w kolejnej Nocy Bibliotek przygotowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną CEN w Białymstoku.
W tym roku akcja odbyła się pod hasłem "Moc Bibliotek".
Adekwatnie do hasła organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Wychowankowie internatu  mogli uczestniczyć  m.in. w zwiedzaniu zakamarków biblioteki czy przygotować projekt koszulki promującej imprezę.  Mieliśmy również okazję obejrzeć ciekawą prezentację  dotyczącą Cosplay grupy Onion Cosplay.
Była to interesującą formę spędzania wolnego czasu.

ZŁOTE SZKOŁY NBP
VI EDYCJA

O PROGRAMIE

LEKCJE Z EKONOMIĄ

WARSZTATY

DEBATA

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.