„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

-  -  -  -  -

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Projektant z "ekonomika" - Bartosz Malewicz

Pan Malewicz opowiedział nam o swojej niezwykle szybkiej karierze, którą to zawdzięcza postawie przedsiębiorczej. Pasję związaną z modą odkrył będąc uczniem naszej szkoły. Po ukończeniu szkoły średniej trafił do Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Aby zaistnieć w branży modowej startował w wielu konkursach. Współpracował z fotografami w zamian za swoje projekty. Jego kariera nabrała tempa po wygranej na gali dyplomowej MSKiPU i stażu u Macieja Zienia. Młody projektant ma na swoim koncie już pokaz na berlińskim tygodniu mody czy nawet publikację w 'Vanity Fair'!

Bartosz działalność opiera na nowych, innowacyjnych pomysłach. Jego praca naznaczona jest ciągłym rozwojem i odnajdowaniem nowych możliwości w branży. Ma nowoczesne podejście i wykorzystuje alternatywne techniki.

Czesław Mozil, Paulina Sykut, Klaudia Halejcio to tylko niektóre sławy, które pokochały jego kreacje. A warto też dodać, że grono jego miłośników powiększa się z dnia na dzień. Jego nazwisko staje się tym samym coraz bardziej znane i cenione w świecie show-biznesu.

Facebook