EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dyżury nauczycielskie dla rodziców

WYKAZ SPOTKAŃ NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

w roku szkolnym 2021/2022

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1

2

3

4

1.       

Gałecka-Chomiczewska Barbara

poniedziałek

16,30-17,30

2.       

Kobus Stanisława

wtorek

15,00-16,00

3.       

Górska Ewa 

poniedziałek

10.oo-11,00

4.       

Ostapczuk Tomasz

środa

16,30-17,30

5.       

Bachurek-Zalewska Agnieszka Dorota

poniedziałek

12,45–13,30

6.       

Bacia Hanna

piątek

12,oo-12,45

7.       

Borys Paulina

wtorek

14,40-12,25

8.       

Buśko Aneta

środa

10,45-11,30

9.       

Chodakowska Halina

środa

9,50-10,35

10.   

Czuba Monika

czwartek

16.20 - 16.45

11.   

Danilczyk-Zabawska Krystyna

wtorek

11,30-12,30

12.   

Drewnowska Ewa

czwartek

13,45-14,30

13.   

Dziedziul Marta

wtorek

9,50-10,35

14.   

Dżega Anna

środa

11,45-12,25

15.   

Filipowicz Wojciech

środa

16,30-17,15

16.   

Gauk Andrzej

czwartek

10,45-11,30

17.   

Gołębiowska Ewa

poniedziałek

12,45-13,30

18.   

Gołubowska Barbara

środa

11,40-12,25

19.   

Górska Agnieszka

środa

13.30-14.15

20.   

Humeńczyk Krzysztof

wtorek

14,40-15,25

21.   

Janczewska-Toczydłowska Ewelina

wtorek

10,55-11,40

22.   

Jerzewska-Palmer Teresa

piątek

11,40-12,25

23.   

Kazimierczyk Monika

środa

10,45-11,30

24.   

Klim Izabela

czwartek

13,45-14,30

25.   

Kolenda Magdalena

piątek

10,45-11,30

26.   

Kosińska Iwona

środa

13,45-14,30

27.   

Kowejsza Katarzyna

wtorek

12,30-13,15

28.   

Kozłowska Marta

środa

12,45- 13,30

29.   

Krzemień-Pryszczepko Barbara

wtorek

12,oo-12,45

30.   

Kucharczyk Aneta

piątek

9,50-10,35

31.   

Lubas Renata

wtorek

11,40-12,25

32.   

Mazur-Korniłowicz Marta

wtorek

10,45-11,30

33.   

Mądra Joanna

czwartek

12.45- 13.30

34.   

Mieleszko Jolanta

piątek

11.40 - 12.25

35.   

Misiejuk Andrzej

środa

11.40-12.25

36.   

Mnich Tomasz

środa

11,40-12,25

37.   

Muszyńska Monika Maria

poniedziałek

13,45-14,30

38.   

Nartowicz Aneta

piątek

12,45-13,30

39.   

Olszewska Ewa

poniedziałek

8,55-9,40

40.   

Osiekowicz Katarzyna

poniedziałek

9,50-10,35

41.   

Ostaszewski Jakub Piotr

piątek

10,45-11,30

42.   

Pańkowska Katarzyna

środa

14,40-15,25

43.   

Piotrowska Anna

wtorek

9,5-10,35

44.   

Piotrowska Barbara

piątek

 9,50- 10,35

45.   

Płońska Anna

środa

8,55-9,40

46.   

Pogorzelska Anna

czwartek

12,45-13,30

47.   

Przeździecki Mirosław Grzegorz

wtorek

12,45-13,30

48.   

Przybyszewska-Pukszta Urszula

czwartek

9,50-10,35

49.   

Rojecka Lucyna

poniedziałek

11,40-12,25

50.   

Siemieniuk Krzysztof Tomasz

środa

12,45-13,30

51.   

Sosna Monika

czwartek

12,45-13,30

52.   

Stankiewicz Mirosława

czwartek

8,55-9,40

53.   

Szargiej Elżbieta Marta

poniedziałek

16,45-17,30

54.   

Szast Bogusław

wtorek

12,45 – 13,30

55.   

Techmańska-Biergiel Małgorzata

wtorek

8,55-9,40

56.   

Wajszczuk Robert Andrzej

środa

14,30-15,30

57.   

Węglicka Monika

piątek

10,45-11,30

58.   

Wiktorzak Daria

wtorek

10,45-11,30

59.   

Wolniakowska Marta Alicja

piątek

12,45-13,30

60.   

Zdrodowski Henryk

poniedziałek

11,40-12,25

61.   

Zieliński Tomasz

piątek

10,45-11,30

62.   

Zienkiewicz Dariusz

poniedziałek

11,40-12,25

 

 

 

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.