EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Jasełka w naszej szkole

Tradycją naszej szkoły są przedstawienia jasełkowe, które pomagają wyobrazić sobie zdarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat. Myślą przewodnią tegorocznych jasełek były słowa z Adhortacji Ojca Świętego Jana Pawła II o św. Józefie jego posłuszeństwie w życiu Jezusa i Kościoła: "Małżeństwo Józefa stanowi szczyt, z którego świętość rozlewa się na całą ziemię". Uczniowie zaprezentowali historię narodzin Jezusa Chrystusa, zastanawiali się nad fenomenem Bożego Narodzenia, śpiewem oddawali hołd narodzonemu Zbawicielowi.

Stroje, muzyka, a przede wszystkim gra aktorska młodzieży wprowadziły zgromadzonych w świąteczny klimat, wypełniały serca radością.

Błogosławionych Świąt!

Facebook