EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Logowanie

Jasełka w naszej szkole

Tradycją naszej szkoły są przedstawienia jasełkowe, które pomagają wyobrazić sobie zdarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat. Myślą przewodnią tegorocznych jasełek były słowa z Adhortacji Ojca Świętego Jana Pawła II o św. Józefie jego posłuszeństwie w życiu Jezusa i Kościoła: "Małżeństwo Józefa stanowi szczyt, z którego świętość rozlewa się na całą ziemię". Uczniowie zaprezentowali historię narodzin Jezusa Chrystusa, zastanawiali się nad fenomenem Bożego Narodzenia, śpiewem oddawali hołd narodzonemu Zbawicielowi.

Stroje, muzyka, a przede wszystkim gra aktorska młodzieży wprowadziły zgromadzonych w świąteczny klimat, wypełniały serca radością.

Błogosławionych Świąt!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.