EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wyniki uzyskane przez uczestników stopnia wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

……Białystok, 23.03.2022 r.………

 

Wyniki uzyskane przez uczestników stopnia wojewódzkiego

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

Lp.

Dane ucznia

Liczba uzyskanych punktów

Imię/imiona

Nazwisko

Klasa

Nazwa szkoły

1.

Chwaszczewski

Jan

VIII

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Marii Konopnickiej
w Białymstoku

35

2.

Dawidziuk

Jakub

VIII

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II
w Siemiatyczach

37

3.

Gniedziejko

Szymon

VII

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Dąbrowie Białostockiej

39

4.

Januszewski

Miłosz

VIII

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Władysława Broniewskiego
w Białymstoku

39

5.

Jurczuk

Anna Maria

VII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

39

6.

Kavetski

Jarosław

VIII

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Władysława Broniewskiego
w Białymstoku

38

7.

Kirejczyk

Jakub

VII

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Dąbrowie Białostockiej

36

8.

Kusek

Mateusz Piotr

VIII

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Olimpijczyków Polskich
w Suwałkach

36

9.

Piszka

Olaf Franciszek

VIII

Szkoła Podstawowa nr 10
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Olimpijczyków Polskich
w Suwałkach

35

10.

Pogorzelski

Tomasz

VII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

38

11.

Pul

Justyna

VII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

37

12.

Roszkowski

Sebastian

VIII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

36

13.

Sakowski

Kacper

VII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

39

14.

Stepaniuk

Amelia

VIII

Szkołą Podstawowa nr 12
im. Zygmunta Glogera
w Białymstoku

36

15.

Stocki

Karol

VIII

Szkoła Podstawowa nr 53
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Białymstoku

37

16.

Szymborski

Oliwier

VII

Szkoła Podstawowa
im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy

36

17.

Walicki

Maksymilian

VII

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny
im. Bł. Bolesławy Lament
w Białymstoku

37

 

Lista uczestników, którzy zostali zakwalifikowani do następnego stopnia (uzyskali tytuł laureata/finalisty), będzie opublikowana na stronie internetowej wskazanej w regulaminie konkursu.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.