Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

PN WT ŚR CZW PT

5 17 26 6 1

Logowanie

I liga - licealiada siatkówki dziewcząt

Reprezentacja ZSH-E w siatkówce dziewcząt w bieżącym roku szkolnym rozpoczęła rywalizację w I lidze szkolnej - licealiadzie.

W pierwszej rundzie dziewczęta rozegrały pojedynczy mecz z IV LO w Białymstoku. Po bardzo wyrównanej walce przegrały spotkanie wynikiem 1:2 (w tie-breaku 12:15).

W drugiej rundzie rozgrywek, w turnieju, reprezentacja rywalizowała z dwoma zespołami: ZS 1 Zambrów i ZSOiP Wysokie Mazowieckie. Dziewczęta zdobyły komplet punktów ( 6 ) odnosząc dwa pewne zwycięstwa ( w setach: 2:0; 2:0).

Trzecia runda licealiady odbyła się w Białymstoku, w II LO. Tym razem do rywalizacji z nami stanęły: II LO Białystok i ZSOiZ Mońki. W pierwszym meczu dziewczęta toczyły ciężki bój z Mońkami, aby ostatecznie odnieść zwycięstwo w tie-breaku (15:10), zdobywając 2 cenne punkty. Drugi mecz to pewne zwycięstwo w dwóch setach (25: 16; 25:9) z II LO i komplet punktów mogliśmy dopisać do swojego konta.

W kolejnej - czwartej - rundzie rozgrywek nasza Szkoła była gospodarzem turnieju i gościła u siebie dwa zespoły: I LO Bielsk Podlaski oraz ZSOiZ Ciechanowiec. W pierwszym meczu otwierającym turniej reprezentacja ZSH-E podejmowała "mocny" zespół z Bielska Podlaskiego. Wyniki uzyskane w poszczególnych setach (15:25, 22:25) potwierdzają zaciętą grę w każdym secie. Ostatecznie goście wygrali 2:0. W ostatnim meczu turnieju dziewczęta gładko pokonały przyjezdne z Ciechanowca 2:0 (25:8; 25:6).

Aktualnie dziewczęta mają na koncie 15 punktów ( 5 zwycięstw i 2 porażki).

Przed nami jeszcze dwa turnieje do końca rozgrywek.