EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

29   4   12    -     -

 

Logowanie

„Ekonomik” na Festiwalu Białostockich Szkół Zawodowych

10 marca 2023 roku w czasie Festiwalu Białostockich Szkół Zawodowych uczniowie naszej szkoły zaprezentowali zawody, które są nauczane w Technikum Handlowo-Ekonomicznym w Białymstoku. Uczniowie przedstawili ofertę szkoły, zapoznali zebranych na Festiwalu ośmioklasistów ze specyfiką zawodu technika ekonomisty, technika handlowca i technika hotelarstwa. Agnieszka, Jakub, Eryk, Juliusz, Julia udzielali wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły, realizowanych zajęć, praktyk zawodowych oraz procesu rekrutacji. Głównym celem Festiwalu było wsparcie młodzieży w  świadomym wyborze ścieżki edukacyjno-zawodowej, poprzez umożliwienie jej bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami szkół zawodowych oraz promocja kształcenia zawodowego w naszym mieście. 

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży. Uczniowie mogli spróbować wystawić paragon, policzyć monety, wykazać się wiedzą o naszej szkole rozwiązując krzyżówkę oraz uzyskując wyczerpujące informacje o zawodach, rekrutacji, realizowanych praktykach.

Jak widać na zdjęciach chętnych do naszej szkoły nie brakuje.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.