EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

Okręgowe Zawody XVII Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

8-ego marca 2012 roku w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku odbyły się Okręgowe Zawody XVII Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo- Menedżerskich.
W murach naszej szkoły gościliśmy przedstawicieli szkół z Augustowa i Ełku.

W roku szkolnym 2011/2012 do Turnieju zostały zgłoszone 93 szkoły z całej Polski.
W eliminacjach szkolnych brało udział 2600 uczniów, z których do wyższego etapu przeszło 412 osób. Trzymamy kciuki za naszych uczniów. Liczymy, że znajdą się w gronie 60-ciu najlepszych uczestników i pojadą w kwietniu na finały do Krakowa.

Organizacją zawodów na etapie szkolnym i okręgowym zajmowały się:  pani  prof. Renata Lubas i pani prof. Elżbieta Golińska, którym dziękujemy za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie zawodów.

stat

Odsłon artykułów:
7544792

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.