europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Siatkówka

Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych – gospodarzem turnieju ligowego siatkówki dziewcząt

W dn. 11 stycznia 2017 w sali gimnastycznej ZSH-E odbyły się zawody ligowe w siatkówce dziewcząt, w których uczestniczyły dwa zespoły z Zambrowa ( I LO Zambrów i ZS 1 Zambrów), ZSM Łapy oraz ZSH-E Białystok.

W pierwszym meczu turnieju gospodynie pokonały ZS 1 Zambrów 2:0 zdobywając 3 punkty, w czwartym zaś odniosły zwycięstwo w pojedynku z I LO Zambrów, w tym samym stosunku setów, tj. 2:0.

Podsumowując rywalizację siatkarki ZSH-E zgarnęły całą pulę puntków. Gratulujemy!

Czytaj więcej: Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych – gospodarzem turnieju ligowego siatkówki dziewcząt

III liga siatkówki dziewcząt - zawody w Łapach

15 grudnia 2016 r. w ramach kolejnej rundy rozgrywek w III lidze siatkówki dziewcząt przyszło nam się zmierzyć ZSOiP Wysokie Mazowieckie oraz ZSOiZ Czyżew w Łapach.

W pierwszym meczu dosyć gładko reprezentacja szkoły zwyciężyła dziewczęta z Czyżewa (25:3; 25:11) zdobywając 3 punkty, natomiast w drugim meczu nasze siatkarki musiały uznać wyższość reprezentantek z Wysokiego Mazowieckiego (13:25; 14:25). Zwycięstwo nad nami jedynie potwierdziło ich silną pozycję wicelidera III ligi.

Nie bez znaczenia był fakt, iż podczas rozgrzewki z Wysokim Mazowieckim kapitan naszego zespołu Katarzyna Dąbrowska uległa kontuzji (skręcenie stawu skokowego lewej nogi). To zdarzenie już przed meczem osłabiło nas fizycznie i mentalnie.

Pozostaje wierzyć, że następne zawody okażą się szczęśliwe dla nas, zarówno pod względem sportowym jak i zdrowotnym.

Czytaj więcej:  III liga siatkówki dziewcząt - zawody w Łapach

Turniej ligowy w Rudce

W dniu 17 listopada br. reprezentacja naszej szkoły w siatkówce dziewcząt rozegrała drugi turniej w ramach III ligi szkół ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego w Rudce.

Tym razem dziewczęta wywiozły 3 puknty, przegrywając z ZS Siemiatycze 0:2 (13:25;13:25), w drugim meczu zwyciężając gospodarza ZS CKR 2:0 (25:13; 25:10).

Aktualnie mamy 6 punktów, co klasyfikuje nas na drugim miejscu ex aequoz I LO Zambrów.

Czytaj więcej: Turniej ligowy w Rudce

Mamy puchar!

W dniu 8 listopada br zespół siatkarek ZSHE wyjechał na I Otwarty Turniej Siatkówki o Puchar Starosty Białostockiego kat. dziewcząt do Łap.

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych stanęły do rywalizacji 4 zespoły: Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie, Zespół Szkół Nr 1 w Zambrowie oraz Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku.

Nasz dziewczęta nie miały sobie równych, każdy mecz wygrały 2:0. Z radością i satysfakcją odebrały puchar i zasłużone medale. Wyróżnienie indywidualne otrzymała Katarzyna Dąbrowska (kapitan zespołu).

Dziewczęta godnie reprezentowały naszą szkołę. Gratulujemy!

Doświadczenie zdobyte na parkiecie pozwala rokować dobrze w perspektywie dalszych rozgrywek ligowych.

Czytaj więcej: Mamy puchar!

Pierwsze zwycięstwo w lidze szkolnej!

W dniu 2 listopada br w naszej szkole odbył się mecz inaugurujący rozgrywki III ligi w siatkówce dziewcząt. Reprezentacja szkolna podejmowała u siebie rywalki z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Wynik meczu: 2:0. (25:10; 25:20).

Mamy nadzieję, że dziewczęta podtrzymają dobrą passę w dalszych rozgrywkach ligowych.

Czytaj więcej: Pierwsze zwycięstwo w lidze szkolnej!

Noworoczny prezent od naszych siatkarek

Sukcesem zakończył się pierwszy mecz naszych siatkarek w 2014 roku. Drużyna dziewcząt zasłużenie wygrała 2:0 z Zespołem Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących z Łomży . Dzięki kolejnemu zwycięstwu drużyna powinna utrzymać się w II lidze szkolnej i z optymizmem spoglądać przygotowywać się do następnego sezonu ligowego.

Dariusz Zienkiewicz

Inauguracja II ligi siatkówki dziewcząt i chłopców

W dniach 05 - 06 listopada zostały rozegrane w naszej szkole inauguracyjne mecz II ligi siatkówki dziewcząt i chłopców. Dziewczęta niestety nieznacznie uległy drużynie II LO w augustowie-1:2, natomiast chłopcy pokonali ZSZ 2 Białystok - 2:0.


Turniej województwa podlaskiego w III lidze siatkówki dziewcząt

W dnu 21 lutego 2013 r. reprezentacja dziewcząt w siatkówce pojechała do Łap na ostatni już turniej ligowy w tym roku szkolnym. Przyszło im się zmierzyć z najsilniejszymi zespołami w rozgrywkach III ligi: ZS CKR Sejny oraz ACE Augustów. W pierwszym pojedynku dziewczęta pokonały 2:0 zespół z Sejn.

W drugim meczu z Augustowem walka trwała do ostatniej piłki. Mimo wygrania pierwszego seta, dziewczęta nie zdołały rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść w drugim secie i doszło do tie breaka. Emocje były do ostatniej piłki, co potwierdza wynik końcowy 16:14. Tym razem zwycięstwo powędrowało do Augustowa.

Bilans końcowy turnieju jest jednak zadowalający. Czekamy na wyniki ostatniej kolejki ligi i liczymy, że uplasujemy się w pierwszej trójce ligi.

Gratulujemy zespołowi i trenerce zespołu pani Marcie Dziedziul sportowej walki do końca i wysokiego miejsca w lidze!

Turniej województwa podlaskiego w III lidze siatkówki dziewcząt

9 stycznia 2013 roku w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku, odbył się kolejny turniej III ligi siatkówki dziewcząt. W rywalizacji – oprócz gospodarzy -  wzięły udział dwie szkoły z Łomży (ZSMiO 5 Łomża i ZSWiO 7 Łomża) oraz I LO Łapy.

Wyniki spotkań naszych dziewcząt:

ZSH-E : ZSMiO 5 Łomża   2:0 (25:11; 25:20)
ZSH-E : ZSWiO Łomża     2:1 (15:25; 25:16; 15:5)

Aktualnie zajmujemy 3 miejsce w lidze.
Gratulujemy!


Rozgrywki w III lidze siatkówki dziewcząt

5 grudnia 2012 r odbył się turniej siatkówki dziewcząt w ramach rozgrywek III ligi szkół ponadgimnazjalnych. Gospodarzami rozgrywek był Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, który gościł zespoły z Rutki i Czyżewa. Rywalizacja była bardzo zacięta i niestety skończyła się porażką gospdarzy. Drużynę prowadziła pani Marta Dziedziul.

Oto wyniki:

ZSHE - ZSCKR Czyżew 1 - 2

ZSHE - Liceum Ogólnokształcące Rudka 1 - 2

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda