europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Tenis Stołowy

Licealiada Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym

W dniu 19.10.2017 została rozegrana Licealiada Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:

 1. Aleksandra Dojnia kl. II F
 2. Aleksandra Redosz kl. II C
 3. Katarzyna Bugieda kl. IV A
 4. Anna Rapnicka kl. III G

oraz  drużyna chłopców:

 1. Jakub Ostaszewski kl. IV A
 2. Gabriel Rudkowski kl. III D
 3. Mateusz Godlewski kl. III C
 4. Damian Osiecki kl. III A

Drużyny wróciły z pucharami - chłopcy III miejsce, dziewczęta IV miejsce.
Gratulujemy.

Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt

W dniu 12.10.2017 zostały rozegrane Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Udział wzięło 49 dziewcząt i 36 chłopców . Najlepsi będą reprezentować naszą szkołę w rozgrywkach na szczeblu miejskim.

Klasyfikacja:

Dziewczęta

 1. Aleksandra Dojnia II F
 2. Aleksandra Redosz II C
 3. Katarzyna Bugieda IV B
 4. Marlena Sawicka IV B

 Chłopcy

 1. Jakub Ostaszewski IV A
 2. Gabriel Rudkowski III D
 3. Mateusz Godlewski III C
 4. Damian Osiecki III A

Sukces naszych tenisistek

W październiku 2016 odbyła się Licealiada Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym. Dziewczęta naszej szkoły, w składzie: Agelika Ciżewska IVA, Urszula Gaińska IIIE, Aleksandra Dojnia IF, Aleksandra Redosz IC, zajęły wysokie IV miejsce i wróciły z pucharem.

Chłopcy w składzie: Jakub Ostaszewski IIIA, Szymon Radziszewski IIA, Mateusz Godlewski IIC, Dawid Szczęsnowicz IIIC zajęli IX miejsce.

Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym

W dniu 10.10.2016 odbyły się Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym. Dyr. szkoły Wojciech Janowicz otworzył mistrzostwa  pierwszym zagraniem z ubiegłorocznym mistrzem szkoły Jakubem Ostaszewskim. Faworyci nie zawiedli.

W gronie dziewcząt po raz kolejny zwyciężyła Angelika Ciżewska IV A, druga-Aleksandra Dojnia I F, trzecia - Urszula Gaińska III E, czwarta - Aleksandra Redosz I C. Wśród chłopców po raz trzeci zwyciężył Jakub Ostaszewski III A, drugi- Szymon Radziszewski II A, trzeci - Mateusz Godlewski II C, czwarty - Dawid Szczęsnowicz III C.

Sukces naszej drużyny na Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym

28.10.2015 zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym. Wśród szesnastu drużyn ekipa dziewcząt naszej szkoły w składzie: Angelika Ciżewska IIIa, Bożena Zalewska IVa, Anna Skutnik IVc, Marlena Szkiłądź If wywalczyła III miejsce! Gratulujemy dziewczętom i trenerowi Panu Dariuszowi Zienkiewiczowi.

Mistrzostwa ZSHE w Tenisie Stołowym

W dniu 15 października 2015 r zostały rozegrane Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym. Uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor szkoły Pan Wojciech Janowicz, który rozegrał również pierwszą akcję turnieju z ubiegłorocznym mistrzem szkoły Jakubem Ostaszewskim. W turnieju zorganizowanym przez Pana Dariusza Zienkiewicza udział wzięło: 44 zawodniczki i 36 zawodników. Oto klasyfikacja finałowa:

chłopcy

dziewczęta

I miejsce Jakub Ostaszewski kl IIA I miejsce Angelika Ciżewska kl IIIA
II miejsce Daniel Sokołowski kl. IVA II miejsce Bożena Zalewska kl. IVA
III miejsce Gabriel Rudkowski kl. IIF III miejsce Marlena Szkiłądź kl. IF
IV miejsce Kamil Buzun kl. IIIC IV miejsce Luiza Wojtkielewicz kl. IF

Mistrzostwa ZSHE w Tenisie Stołowym

W dniach 07-08 listopada zostały rozegrane Mistrzostwa ZSHE w Tenisie Stołowym. Oto pierwsze czwórki:

Dziewczęta:
1. Bożena Zalewska kl. II A
2. Angelika Ciżewska kl. I A
3. Anna Skutnik  kl. II C
4. Aneta Uściłowicz kl. II B

Chłopcy :
1. Rafał Lenczewski kl. IV D ( trzeci rok z rzędu)
2. Piotr Jaworowski kl. IV C
3. Dawid Kłosek  kl. III A
4. Michał Sielwiesiuk III C

Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom.

Licealiada miasta Białegostoku w tenisie stołowym chłopców

19 listopada 2012 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Licealiadzie miasta Białegostoku w tenisie stołowym. Losowanie nie było dla nas szczęśliwe i już w pierwszej rundzie rozgrywek nie uniknęliśmy konfrontacji z silnym przeciwnikiem – V Liceum Ogólnokształcącym. Po porażce trafiliśmy na Zespół Szkół Gastronomicznych, z którym po zaciętej walce poradziliśmy sobie. Kolejny rywal - Zespół Szkół Technicznych okazał się dla nas za mocny i tym samym zakończyliśmy rywalizację sportową na 9 – 12 miejscu.
Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych reprezentowali: Gryc Dawid kl. II c, Jaworowski Piotr kl. III c, Korol Paweł kl. II b, Lenczewski Rafał kl III c. Opiekunem zespołu był pan Krzysztof Humeńczyk.Licealiada miasta Białegostoku w tenisie stołowym dziewcząt

W dniu 15 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 21 w Białymstoku odbyła się licealiada wojewódzka tenisa stołowego dziewcząt. Stawką tych zawodów był awans do finałów województwa, gdzie prawo do startu miały 3 pierwsze drużyny szkół ponadgimnazjalnych grupy centralnej w/w zawodów.
Szkołę naszą reprezentowały: Aneta Kalmus kl. III a, Anna Skutnik kl. I c, Katarzyna Grzegorczyk kl. IV a, Bożena Zalewska kl. I a
Zawody rozpoczęły się pomyślnie dla nas. Nasze reprezentantki pokonały kolejno: X LO Białystok i XIV LO Białystok. Następnie musiałyśmy uznać wyższość tenisistek z II LO w Białymstoku, choć walka była wyrównana do samego końca. Kolejnym rywalem okazał się ponownie zespół z XIV LO Białystok, który drugi raz musiał przełknąć gorycz porażki z nami. Trzecia wygrana w turnieju zagwarantowała nam grę o 3 miejsce z mocnym przeciwnikiem, tj. Zespołem Szkół Rolniczych w Białymstoku.


"Dopóki walczysz-wygrywasz" Tak było do końca zaciętej rywalizacji o możliwość gry w wielkim finale w Suchowoli. Niestety przeciwnik w tym dniu był lepszy. Ostatecznie reprezentantki naszej szkoły zajęły wysokie 4 miejsce, ocierając się o przysłowiowe "pudło".
Gratulujemy naszym dziewczętom wyniku. Swoją postawą pokazały, że zawsze gra się do końca. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkół na zawodach i życzymy w przyszłym roku wejścia do finału. Ostateczna kolejność w turnieju: I miejsce: V LO Białystok, II miejsce: II LO Białystok, III miejsce: ZSR Białystok, IV miejsce: ZSH-E Białystok. Opiekunem zespołu była pani Marta Dziedziul. GRATULUJEMY!!!

Mistrzostwa "Ekonomika" w tenisie stołowym

24.10.2012 r. odbyły się Mistrzostwa "Ekonomika" w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Wzięło w nich udział siedemdziesięciu uczniów, odbyło się ok.130 pojedynków. Mistrzowie z poprzedniego roku nie zawiedli i udowodnili swoją klasę. Mistrzami szkoły zostali ponownie Aneta Kalmus i Rafał Lenczewski.

II miejsce zajęła Anna Skutnik z I c, III miejsce Katarzyna Grzegorczyk z IV a, IV miejsce Bożena Zalewska z I a. Wśród chłopców II miejsce zajął Dawid Gryc z II c, III miejsce Piotr Jaworowski z III c, IV miejsce Paweł Korol z II b.

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda